HAKKIMIZDA

Günümüz dünyasının bizlere dayattığı sağlıksız ve doğal olmaktan olabildiğine uzak beslenme şeklimiz, bizleri içten içe tüketen bir alışkanlık haline geldi.


Vücudumuza giren nereyse bütün besinler, üretim evrelerinin bir kısmında muhakkak kimyasallarla etkileşim içinde. Doğallıktan uzak sağlıksız beslenmek, vücudumuzu her geçen gün daha da kötüye sürüklerken, zihinsel sağlığımızı ve dengemizi de bu denli kötü etkiliyor. Bu alışkanlık ki hayattan aldığımız tadı ve damarlarımızdaki yaşam sevincini gün geçtikçe azaltıyor.


Hal böyle olduğundan, kimyasaldan uzak, katkı maddelerine yer verilmemiş doğal ürünler tüketmek içten bile değil.


İnsan düşünmeden edemiyor. Gelişen dünya, uzun vadede bizlere sunduğu gıdalarla aslında hayatımızdan mi çalıyor diye.
Çocukluk yıllarım aklıma geliyor, çevremdeki insanların o zamanlardaki sağlığını, yaşam tarzını düşünüyorum. Yanaklarındaki allık, gözlerindeki pırıltı, toprakla iç içe oluşları, annelerin tarifleriyle taçlanan sofralarımız…

 


Ne de güzel zamanlardı değil mi?
İşte bu düşünce bizi geleneksel yöntemlerle üretilen, kimyasallar yerine alın terinin, emeğin zenginleştirdiği ve bu çabalara kayıtsız kalamayan tabiatın tüm içtenliğiyle önümüze serdiği ürünlere sürüklüyor. Her bir türünün sağlığımız adına sayılmayacak kadar faydası olan bitkiler sebzeler ve meyveler… bizleri sağlığa götürecek olan işte oklar.

 


Herkes hayatın keşmekeşinden, sıkıcılığından, iş hayatının acımasızca yıpratmalarından, şehirlerin kirinden kurtularak ufak bir mola adına ne zaman doğayla buluşsa, şöyle dolu dolu bir nefes alıp, oh diye bırakır tüm sıkıntılarını doğaya. Hak verdiğinizi duyar gibiyim. Aslında bu iç dünyamızın, yüreğimizin bize seslenişi, uyarısı, feryadı ya da doğala dönme çağrısı olarak tanımlanabilir.

Sayısız araştırma, deneme ve 80 yıllık bilgi birikimiyle annelerimizden edindiğimiz geleneksel yöntemleri geliştirerek, sizlere eşsiz tatlarla sağlığı ulaştırmayı hedefliyoruz.
Tamamıyla doğal, kimyasallardan uzak ve özveriyle üretilmiş ürünlerimiz, sizin ve sevdiklerinizin gönül rahatlığıyla tüketebileceği ürünlerdir.